blankblankHomepageblank
Logo
blankKalkulaceKontaktyDům tiskuPartneřiReferenceSponzoringKe stažení
blankVizitkyPozvánkyLetákyKalendářeKatalogySkripta

Digitální tisk

Digitální tisk

Dům-tisku je místo pro profesionální digitální tisk

Dům tisku se v současné chvíli specializuje na:

  1. barevný tisk v malých nákladech (1 – 500 ks) v ofsetové kvalitě
  2. personalizované tiskoviny v jakýchkoli množstvích
  3. černobílý tisk skript, manuálů a brožur
  4. jednoduché elektronické zadávání tiskových zakázek

Trocha historie

Od roku 2001 úspěšně provozujeme digitální techniku pro černobílý a barevný tisk, na kterém jsme udělali více jak 10 000 000 ks tisků! Vždy jsme našim klientům nabízeli pouze produkty, o kterých jsme byli přesvědčeni, že splní jejich velmi náročné představy. Nyní vlastníme novou digitální technologii a mnohaleté know-how, se kterými zvládáme digitální tisk v ofsetové kvalitě v extrémně krátkých výrobních termínech a velmi příznivých cenách.

Flexibilita a kvalita tisku pro profesionály

Služba dům-tisku.cz je především určena produkčním pracovníkům DTP studií, reklamních a produkčních agentur, kteří hledají rychlý a jednoduchý způsob zadávání výroby malonákladových a personalizovaných tiskovin. Mnoho klientů oceňuje „zázračné“ termíny výroby. Jistě to znáte. Blíží se termín, kdy máte odevzdávat zakázku, a klient volá, že potřebuje alespoň 100 ks o den dřív. Jak mu ale vyhovět, když se zakázka teprve tiskne? Zavolejte na naši hotline, pošlete přes náš FTP server tisková data a nechte si zakázku vyrobit v řádech hodin!! Budete překvapeni, co všechno umíme a v jaké kvalitě!

Kvalita – rychlost – stálost tisku – cenová efektivita! A to vše digitálně s vlastním workflow, pravidelně zdokonalovaným podle potřeb zákazníků.

Jednoduchost pro koncové klienty

Dům-tisku je také určen pracovníkům nákupních oddělení firem a státních organizací objednávajícím pravidelně vizitky, dopisní papíry, obálky, novoročenky a další firemní materiály, které se s časem příliš nemění. Mnoho našich spokojených klientů oceňuje jednoduchost zadání, flexibilitu výroby a někdy i zázračné termíny.

Něco navíc pro všechny!

Úžasné ceny již od 1 ks. Opakovatelnost tisku i po několika letech. Automatická archivace zakázek po dobu 2 let zdarma. Bezproblémová personalizace všech tiskovin. Široká paleta potiskovatelných papírů odpovídající ofsetové technologii. Profesionální knihařské a dokončující zpracování. ICC profily pro stálé klienty zdarma. Široká paleta distribučních možností. Osobní klientský servis. Poradenství při tisku zakázek zdarma.

Testovací vzorky a ICC profily zdarma!

Pro naše stávající i nové klienty realizujeme na požádání testovací tisky. Klient poskytne tisková data a zvolí si materiál, na který se bude tisknout. My vytiskneme jeden vzorek a dodáme jej klientovi. On se následně sám rozhodne, zda vytiskne touto technologií i zbytek zakázky. V případě dlouhodobější a pravidelné spolupráce zdarma vypracujeme klientovi ICC profily, čímž dosáhneme vyšší podobnosti tiskovin. Přizpůsobujeme tím náš stroj klientovým standardům a zvykům.

Tisk bez skladových zásob

Technologie digitálního tisku je ideálním řešením pro časově rozložený tisk neboli tisk na požádání. Místo jednorázového ofsetového tisku např. 50 000 ks návodů na rok dopředu se digitálně vytiskne jen tolik, kolik je skutečně v danou chvíli potřeba. Tak je zaručena i okamžitá aktualizace, nevznikají nároky na skladové prostory, nejsou ztráty dané nečekanou aktualizací, není potřeba řešit ofsetový dotisk v případě nedostatku a naopak nezůstávají ani zbytky. Výhody tohoto řešení oceňují hlavně výrobní podniky.

 

Zpět

PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU